16 Nisan Pazar Gökyüzü

18

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Bugün olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
✨Sabah saatlerinde Ay Satürn ile kavuşumda. Bu Pazar günü yerine getirmek istediğiniz bazı sorumluluklar vars önünüze bir takım engeller çıkabilir. Öğleden sonrayı beklemenizde fayda var. Zira enerjiler rahatlayacak.
❤️‍🔥Öğleye kadar Ay Venüs kare. Lütfen bugün sakin kalmaya ve eşinizle çatışmamaya dikkat edin. Son derece gergin, patlamaya hazır bir bomba gibi olabilirsiniz. Sonradan pişman olacağınız sözler sarf etmeyin.
🌟Sonrasında Ay Mars üçgen. Özellikle bu akşam sportif bir faaliyet yaparak yeni haftaya hazırlanabilir, ruhen ve bedenen aktif ve zinde kalmaya odaklanabilirsiniz. Güç ve kararlılık gerektiren işlerin altından başarı ile kalkabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu