16 Nisan Mars Balık Burcunda

70

16 Nisan, Bugün Gökyüzü
🌜Ay Terazi burcunda ilerliyor. Gün içinde kendinizi daha sosyal çevrenizdekilerle iletişim kurmaya açık hissedebilirsiniz. Uyumlu olmak ve insanlarla barışçıl, dengeli ilişkiler kurmak istersiniz. Adalet duygunuz ön plandadır. Hoşsohbet, nüktedan tavırlarla dikkatleri üzerinize çekme arzusu duyabilirsiniz.
✨Sabah 06:05 itibariyle Mars Balık burcuna geçecek. Mars Balık burcunda tüm gücünü kaybeder. Bir yanda gerçekleştirmek istediğiniz hayaller varken bunları hayata geçirecek enerjiyi bulamayabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşmek her zamankinden zor olabilir. Öfke ve kızgınlığınızı karşı tarafa yöneltmek isterken içinizde patlayabilir.
🌕Gün boyu Dolunay enerjileri hakim. Dikkat Terazi burcundaki Dolunay ilişkileri test ediyor. Eğer ilişkiniz ileriye yönelik umut vaat etmiyorsa bu kapıyı kapatıp önünüze bakmak da zorlanmayacaksınız.
💫Gece Ay Güneş karşıt. Özellikle istikrarlı bir yapınız yoksa, dengesiz bir ruh haline sahipseniz eşiniz veya sevgilinizle aranızda çatışmalar ortaya çıkabilir. Fiziksel enerjiniz yüksekken duygusal anlamda kendinizi düşük bir modda bulabilirsiniz. Bu durum miskince oturup kalmanıza neden olabilir.
💥Daha geç saatlerde Ay Plüton ile kare. Bu saatlerde anlayışsız, sinirli, baskıcı tutum ve tavırlar göstererek kavgaya yol açan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayattan elinizi ayağınızı bir süreliğine çekip kendinizle başbaşa kalmanızda fayda var.