16 Mart Perşembe Gökyüzü

30

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün son derece kontrolcü sorumluluklarının bilincinde ve yapmak istediklerine yoğunlaşmış bir tutum içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarda da aynı disiplini ve çalışma azmini görmek istemeniz söz konusu.
💥Gün boyu Merkür Neptün kavuşumda. Bugün kafanız oldukça karışık olabilir, net düşünmekte zorlanabilir, isabetli kararlar alamayabilirsiniz. Parapsikoloji ile ilgilenmek, mistik çalışmalar yapmak için olumlu enerjiler söz konusu. Aldanma, aldatılma durumlarına karşı çok dikkat edin.
❗️Aynı zamanda Güneş Mars ile kare açıda. Kendi kendinizle ego savaşlarına girebilirsiniz. Kişiliğinizdeki bazı sorunları gün yüzüne çıkaran olaylarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.
❤️‍🔥Venüs’ün Plüton ile karesi de dikkat çekiyor. İkili ilişkilerde istediğiniz şeyi elde etmek için çok hırslanabilir, bazı konuları takıntı haline getirebilirsiniz. Maddi kazancınızı arttırmak için önlenemez bir tutku hissedebilirsiniz. Arzularınızın esiri olmayın.
❗️Öğle saatlerinde Ay Kiron karesi ve Ay Jüpiter karesi etkili. Sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz konular varsa ilgilenmenizde fayda var. Kendinizi insanlardan daha üstün ve büyük görmeyin. Unutmayın ki her insan değerli ve özeldir. Bencil ve kibirli tavırlar size zarar verir.
✨Akşam saatlerinde Ay Uranüs üçgen. Enerjinizi dengelemek ve biraz rahatlamak için farklı bir ortamda eğlenmek hoşunuza gidecek. Bu nedenle akşam için arkadaşlarınızla güzel bir program yapıp keyfinize bakın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu