16 Mart Pazartesi 2015 -Bugün Gökyüzü

71

16 Mart Pazartesi Bugün Gökyüzü

Ay sabahtan boşlukta. Öğlene kadar yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatlerde aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

13:14’te Ay özgürlüğüne düşkün, objektif, mesafeli Kova burcunda ilerliyor. Bugün problemlerimize daha farklı çözüm yolları bulabilir, alternatif yöntemler geliştirebiliriz. Üzerimizde kurulan baskıya direnme ve sınır koymak isteyenlere karşı düşüncesizce tepki verme ihtimalimiz var. İsyan bayraklarını çekmeden önce objektif olmaya çalışmak önemli.

20:00’da Ay Satürn arasında sekstil açı gerçekleşecek. Kendimizi nisbeten kontrol altına alarak dengede tutmayı başaracağız. Hedeflerimize ulaşmada kararlı, ne istediğini bilen duyguların hakimiyeti söz konusu. Bizi zorlayan, yaralayan kişilere karşı dayanıklı bir tutum sergileyerek onlara gereken tavrı göstermek de daha kolay olacak.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.