16 Kasım, Bugün Gökyüzü

42

🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla toplum içinde dikkatleri üzerinizde toplamak ve ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken son derece açık ve net olabilir, isteklerinizi direk olarak söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Abartılı ve gösterişe meyyal tavırlar en büyük handikapınız olacaktır.
🌟Gün boyu Merkür Jüpiter üçgen. Olaylara yüksekten bakan geniş bir vizyona düşünebilen aynı zamanda iyimser ve yapıcı olmanıza imkan veren bu enerjiyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Rahat ve huzurlu hissedeceğiniz için sağlığınız da olumlu anlamda etkilenecek. Özellikle eğitim, öğrenim, ticaret, alışveriş, kısa yollar, felsefe, yabancılarla ilişkiler ve yabancı kültürleri tanımak için yapılacak girişimlerde başarı elde edilebilir.
🔥Sabah erken saatlerde Ay Satürn karşıt. Bir konuda ilerlemek isterken karşınıza bazı engeller ve sınırlamalar çıkabilir.
✨Öğle saatlerinde Ay Mars sekstil. Eğer aktif olmanız gereken bir işiniz varsa bu saatleri tercih etmeniz de fayda var. Özellikle astlarınıza liderlik edeceğiniz bir toplantınız varsa olumlu sonuçlar alabilir, görüşlerinizi etkili bir şekilde savunabilirsiniz.
💥Öğleden sonra Ay Güneş kare. İnsanlarla ilişkilerinizde aranıza bir duvar koyabilir ve kendinizi çok gergin hissedebilirsiniz. Her konuda haklı olamayabileceğinizi hesaba katın.
❗️Gece Ay Merkür kare açıda. İlişkiler açısından oldukça kritik saatler. Mantığınızla hareket etmekte zorlandığınız için oldukça sert konuşmalar yapabilir, karşı tarafı kırabilirsiniz. Söylenen sözler üzerinde fazla durmayın. Akışta olmaya çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu