16 Haziran Bugün Gökyüzü

14

🌜 Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün daha fazla hayatınızın amacını bulmak ve bunu gerçekleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirirken son derece idealist, çalışkan olma ve başarma arzusu yüksektir. Duygularınızı kontrol altına alma hissi yoğundur.
⚡️Sabah Ay Uranüs ve Venüs ile olumlu açıda. Güne özellikle ilişkinizle ilgili süpriz bir haberle başlayabilir ve çok sevinebilirsiniz. Tezcanlı ve heyecanlı hissetmeniz söz konusu.
⭐️Gün boyu Venüs Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda. Hem maddi anlamda hem de ilişkiler anlamında pozitif enerjilerin etkisi altında olacaksınız. Yapacağınız görüşmelerden ve kuracağınız kontaklardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
💥Ayrıca Güneş de Satürn ile olumlu açı yaparken Neptün ile kare açı yapacak. Sizin için önemli yaşça büyük kişilerden destek alacak etkiler söz konusuyken bazı konularda da hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Beklediğiniz terfi alamamak ya da yaptığınız bir projenin beğenilmemesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hedeflerinizi çok yüksek tutmamaya ve adım adım ilerlemeye önem verin.
⭐️Akşam saatlerinde Ay Neptün ile sekstil. Yakınınızdaki bir kişinin derdini fazlasıyla sahiplenip üstlenerek negatif enerjileri üstünüze çekebilirsiniz. Verici olmak ne kadar asil bir davranış olsa da dozunda yapılmadığı taktirde size zarar verebilir.
🌑21:41 itibariyle Ay boşluğa girecek. Bu saatten sonra önemli konularda karar almamaya ve imza atmamaya çalışın. Süregelen işlerde bazı belirsizlikler söz konusu olabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu