16 Eylül, Bugün Gökyüzü

29

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir. Düşünceleriniz ve duygularınız sürekli değişkenlik gösterebilir. Her konuda bilginizi arttırmak için büyük bir açlık duygusu hissedebilirsiniz.
💫Sabah saatlerinde Ay Jüpiter sekstil. Olaylara ve insanlara daha geniş bir vizyonla bakabileceğiniz için yaşadığınız sorunlara kolaylıkla çözüm bulabileceksiniz.
💥Gün boyu Venüs Mars karesi etkili olacak. Bu enerjiler özellikle ikili ilişkilerde birtakım konularda çatışmaların, restleşmelerin, özellikle Merkür’ün Retro olmasından dolayı eski defterlerin ortaya dökülmesinin altını çizmekte. Kıskançlık, öfke patlamaları, kindarlık, agresiflik gibi durumlar en büyük handikapınız olacaktır. Finansal konularda da yeni yatırımlarda bulunacaklar mutlaka bilirkişilere danışmalı.
✨Öğle saatlerinde Ay Merkür üçgen. Eğer bir sunum yapmak istiyorsanız veya iş görüşmesinde bulunacaksanız konuşmalarınız son derece etkileyici olabilir. Eğer herhangi bir projeyi geliştirmek, yazı yazmak, birikmiş mailinizi cevaplandırmak, eğitim öğrenim gibi alanlarda çalışmalar yapmak istiyorsanız bu enerjileri kullanabilirsiniz.
❗️Bunun yanında Güneş Neptün ile karşıt açıda. Güneş Başak burcunda ilerlerken, Neptün Retro ve Balık burcunda. İkili ilişkilerde aldanma aldatılma temaları gündeme gelebilir. Kendinizi kullanılmış, fazla fedakar, yıpratılmış ve bu nedenle de öz saygınız zedelenmiş hissedebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu