16 Aralık Cumartesi Gökyüzü

28

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz. Son derece cesaretli ve metanetli bir tavırlarla hedeflerinize ulaşmak sizin için önem kazanabilir.
💥Sabah saatlerinde Ay Jüpiter kare. Bugün biraz negatif uyanabilir, yakın çevrenizdeki kişilere kibirli tavırlar sergileyebilirsiniz. Böyle bir tutum sergilemeniz tüm gününüzü mahvedebilir, bu nedenle uyarımı dikkate alarak anda kalmaya çalışın. Sinirlerinize hakim olun, olayları büyütmemeye dikkat edin.
💥❗️Akşam ise Ay Venüs kare. Arkadaşlarınızdan birinin size gösterdiği yapmacık tavırlar canınızı sıkabilir. Siz yine de doğal davranmaktan, kendiniz olmaktan asla vazgeçmeyin. Bu enerjiler sosyal olma isteğini abartılı bir şekilde açığa çıkartır. Bu nedenle akşam bir yerlere giderek rahatlamak için büyük bir istek duyabilirsiniz.
💫Aynı zamanda Ay, Mars Kiron üçgeni ile olumlu açı yapacak. Duygusal anlamda yaşadığınız zorlukları aşabilecek cesareti ve motivasyonu bulabileceksiniz. Kişisel anlamda büyütmenizi ve olgunlaşmanızı deneyimletecek bazı olaylar karşınıza çıkabilir. Yaratıcı yönünüzü destekleyen bu enerjileri kullanarak sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #ikizlerburcu #yayburcu #terazi #akrep #kovaburcu #balik #farkındalık #burçlar #burçlarınözellikleri #burçyorumları #burçlarınözellikleri #burçlarınuyumu