16 Aralık Cuma Gökyüzü

30

🌜 Ay Başak burcunda ilerliyor. Hem kendinizi hem de çevrenizdeki insanları daha çok kontrolünüz altına almak isteyebilirsiniz. Realist, analitik, gerçekçi düşünceler sizi yönlendirebilir. Duygusal olmaktansa olayları mantığınızla çözme eğilimi mevcuttur. Mükemmel olma isteği nedeniyle içsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Fazla disiplinli ve düzenli olmanız çevrenizdeki insanları sıkabilir.
💥Öğleden sonra Ay, Güneş Neptün karesi ile etkileşimde. Eğer bugün yapabilirseniz işlerinizi bir kenara bırakıp dinlenmeye vakit ayırın. Zira oldukça yorgun ve bıkkın hissedebilirsiniz. Özellikle dini, mistik ve soyut konuları sorgularken kendinizi bulabilirsiniz. Önemli bir konuda karar vereceksiniz isabet kaydetmeniz oldukça zor olacaktır. Kendinize hedef koyarken ulaşılabilir olup olmadığını hesap etmeye çalışın.
💫Daha sonra Ay Plüton ile de üçgen açı yapacak. Herhangi bir konuyu kafanıza takıp sonuna kadar gidip netice almak isteyeceksiniz. Güç gerektiren işleri bu saatlerde yapmanızı tavsiye ederim. Bu enerjiler duygularınızı ve dürtülerinizi aktive edecektir.
🌑22:12-22:48 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu