16 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

166

 16 Aralık Salı Bugün Gökyüzü;

Sabırlı, uysal, aşırı hoşgörülü Terazi Burcu’nda ilerleyen Ay, yakın ilişkilerimizde duygusal tatmin arayışı içinde olacağımızı gösteriyor. İkilemde kalmamız ve kararsızlık yaşamamız söz konusu. Gerçeklerle yüzleşmemek adına aşırı bir hoşgörülü bir tutum sergileyebiliriz. Fakat artık madalyonun diğer tarafını da görme zamanının geldiğini düşünmek zorundayız.

06:30’da Ay Oğlak burcundaki Plüton ile kare açı içerisinde. Aynı saatlerde Ay Koç burcundaki Retro Uranüs ile karşıt açı yapacak. Bu enerjiler altında duygusal ve mantıksal anlamda kendimizi dengede tutmamız zor olabilir. Üzerimizde hissettiğimiz yoğun baskı sebebiyle kontrolümüzü kaybedebilir, töleranslı davranmakta güçlük çekebiliriz. Mücadele gücümüzün düştüğünü hissederek duygusal anlamda gerginleşmemiz de mümkün. Dikkat etmemiz gereken nokta ideallerimizi gerçekleştirmek uğruna hem kendimiz hem de çevremiz üzerinde baskı oluşturacak tavırlardan kaçınmak olmalıdır. Gergin olan sinirlerimizi yatıştırmak adına sakinleştirici bitki çayları içebiliriz. Üzerimizdeki bu etkilerin geçici olacağını bilerek, her gecenin bir sabahı olduğunu düşünerek hareket etmeliyiz.

Gece 02:30’da Ay Aslan burcundaki Retro Jüpiter ile sekstil açı içerisinde. Gecenin bu saatlerinde uyanık olanlar mutlu, keyifli, problemleri fazla irdemeleyen, töleranslı bir tutum sergileyebilirler. Hayatta güzel ve olumlu bakıyoruz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.