16 Ağustos Bugün Gökyüzü

27

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. Bugün hedeflerinize ulaşmakta daha güçlü ve tutkulu bir kişilik gösterebilirsiniz. Enerjiniz yükselediği için savaşçı, cesur, atılgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu da hedeflerinize ulaşmayı kolaylaştırabilir. Ancak iletişimde olduğunuz kişilere karşı inatçı, çabuk sinirlenen tavırlar sergilememeye dikkat edin.
🎉Sabah saatlerinde Ay Satürn sekstil. Son derece sakin aynı zamanda ciddi bir ruh hali içinde kendinizle başbaşa kalmak isteyeceksiniz. Sorunlarınızı masaya yatırıp bunları değerlendirmek ve isabetli kararlar alarak çözüme ulaştırmak arzusu yoğun olacak.
💫Gün boyu Merkür Uranüs üçgen. Yaşamınıza orijinallik katacak değişik fikirlerle dolu olacağınız bir günde olacaksınız. Canlı bir ruh halinde çevrenizdeki insanlarla iletişim kurabilir, bol bol tartışma yapabilir, fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz. Özellikle kitap yazanlar, konuşmacılar, araştırmacılar için güzel enerjiler söz konusu. Size enteresan,değişik, egzantrik gelecek yerlere seyahat etmek hoşunuza gidebilir.
✨İkindi saatlerinde ise Ay Güneş ile üçgen. Fiziksel ve psikolojik anlamda dengede olduğunuz bu saatlerde önemli toplantılarınızı yapabilir ve çevrenizde iletişim kurduğunuz kişilere olumlu enerjiler yayabilirsiniz.
❤️‍🔥Gece Ay Plüton kare. Akşam akşam ne oldu da birden bire birbirimize patladık dediğinizi duyar gibiyim. Duygularınızı kontrol edemeyip sert bir şekilde ifade etme yoluna gidebilir ve partnerinizle duygusal güç mücadelelerine girebilirsiniz. Konuşurken lafın nereye gideceğini tahmin ederek konuşmanızda fayda var.
🌑23:17 sonrası Ay boşluğa girecek. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu