15 Temmuz Cumartesi Gökyüzü

27

🌜Ay İkizler burcunda ilerliyor. Bugün iletişim yönünden oldukça aktif olabilirsiniz. Toplantılar yapmak, mail trafiğinizi halletmek her zamankinden daha çok önem kazanabilir. İnsanlarla bir araya gelerek hayatın tadını çıkaracak faaliyetlere katılmak hoşunuza gidecek.
✨Öğleye kadar Ay Venüs sekstil. Hala aşkı bulamadıysanız bunun için yakınabilir, sevilmenin özlemi ile dolup taşabilirsiniz. Her şeyin bir zamanı olduğunu düşünerek kendinizi üzüntüye kaptırmamanızı tavsiye ederim. Hakettiğiniz aşk ummadığınız bir anda karşınıza çıkabilir.
💥Öğleden sonra Ay Neptün kare. Önemli bir iş görüşmesi yapacaksınız veya imza atacaksınız bu enerjiler sizi yanıltabilir ve hata yaptırabilir. Bu nedenle iyice ölçüp tartmadan, birkaç adım sonrasını hesaplamadan karar vermeyin, aksi taktirde pişman olabilirsiniz.
🌑15:35 -20:13 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Yengeç burcuna geçecek. Empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
🎊Gece Ay Mars ve Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Enerji veren bu gökyüzü sizi aktif hale getirecek bu nedenle arkadaşlarınızla güzel bir mekanda eğlenebilir, hafta sonunun tadını çıkarabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu