15 Temmuz, Bugün Gökyüzü

26

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün karar alırken duygularınız yerine mantığınız kullanmak isteyebilirsiniz. Son derece rasyonel, sorunlara çözüm üreten bir yaklaşım sergilemenizde söz konusu. Çevrenizde dış görünüşünüz yerine başarılarınız ile dikkat çekme eğilimi mevcuttur. Çok ön planda olmak istemeyebilirsiniz. Hem iş hem özel hayatınızdaki sorunlara yenilikçi bir yaklaşımla çözüm bulabilirsiniz.
✨Bugün Merkür Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Zihinsel anlamda aktif olabilir, kuracağınız bağlantılardan olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
❗️Öğleden sonra Ay Uranüs kare. Ruh halinizdeki acelecilik ve heyecan duygusu sizi ilgilendirmeyen durumlara balıklama atlamanıza neden olabilir. İsyankar bir tutum sergileyerek her şeyden özgürleşmek ve tamamiyle bağımsız olmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda önemli bir değişiklik yapacaksanız iyice düşünüp taşınmadan karar vermeyin.
💫Gece saatlerinde Ay Satürn ile kavuşumda. Özel hayatınızla ya da işlerinizle ilgili hissettiğiniz sıkıntıları bir aile büyüğü ile konuşmak ve dertleşmek size iyi gelecek. Bu kişinin hayat tecrübelerini kullanıp kendi yaşam yolunuzdaki karanlığa ışık tutabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu