15 Ocak Pazar Gökyüzü

28

Ay Terazi burcunda ilerliyor. kendinizden çok karşı tarafı düşünmeye eğilim gösterebilir, sömürülmeye açık bir yapı sergileyebilirsiniz. Yeni bir işe başlamak ya da adım atmakta kararsızlık göstermek en büyük handikapınız olacaktır. Beklemediğiniz bir olay nedeniyle dengeniz bozulabilir.
❗️Sabah saatlerinde Ay Güneş ve sonrasında Plüton ile olumsuz açı yapacak. Kendi kimliğinizi ortaya koyma çabası içersinde hareket ederken karşı tarafa anlamsız bir baskı uygulayabilirsiniz. Özgürlüğü kısıtlayıcı hareketler iletişim kurduğunuz kişilerle aranızda büyük bir gerilim doğmasına neden olabilir.
🌑11:39-15:08 arası Ay boşlukta. Bu saatler arasında önemli kararlar almamaya dikkat edin. Yine sizin için önemli olacak iş görüşmeleri toplantılar için uygun bir zaman dilimi değildir alacağınız kararlar sürüncemede kalabilir.
🌜Ardından Ay Akrep burcuna geçecek. Çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir. Size yapılan yanlışları hatırlayarak bunların karşılığını vermek eğilimine girebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu