15 Mart Pazar 2015 -Bugün Gökyüzü

102

15 Mart Pazar Bugün Gökyüzü

Ay ciddi, prensipli, kontrollü Oğlak burcunda ilerliyor. Hayata daha gerçekçi bakma eğiliminde olacağımız bugün üzerimize aldığımız işleri disiplinli bir şekilde sonuçlandırabiliriz. Maddi anlamda güvende olma arzumuz her zamankinden fazla olabilir. Başarı gerektiren zorlu işlerin altında kalkmamız daha kolay olacak.

Sabah 11:00’da Ay Plüton ile kavuşum halinde. Aynı zamanda Uranüs ile de kare açı yapacak.  Duygusal anlamda bizi gerecek olaylarla yüzleşmek durumunda kalabiliriz. Yoğun iş temposu özgürlük ihtiyacımızı arttırırken sorumluluklarımız bize fazlasıyla ağır gelebilir. Uzlaşmakta zorlanacağımız kişilerin bu dönemde karşımıza çıkması mümkün. Tepkisel davranışlarımızı kontrol etme isteği içimizde baskı yaratırken duygusal patlamalar yaşayabilir, iç huzurumuzun bozulduğunu hissedebiliriz.

Öğleden sonra 14:00’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Düşüncesizce hareket etmemek son derece önemli. Ağzımızdan çıkanı kulağımız duymayacak şekilde fevri olabilir ve karşımızdaki kişileri kırabilir ve ileride telafisi olmayacak durumlarla karşılaşabiliriz. Akışta kalmak zor olsa da bizi rahatsız eden insanlardan kendimizi uzak tutarak sakin kalmaya çalışmalıyız.

17:00’da durağan olan Satürn Yay burcunda Retro hareketine geçecek. (3 Ağustos’a kadar Retro hareketi devam edecek ) Satürn Oğlak ve Kova Burcu’nun yönetici gezegenidir, senenin yaklaşık 130 günü Retro’dur. Satürn bizi eğiten, öğreten, ağır ağır kişiliğimizi geliştirmemizi talep eden bir gezegendir. Hayattaki sorumluluklarımızı, yükümlülüklerimizi, gitmemiz gereken yönde eksiklerimizi gösterir. O bir bilgedir, karşımıza çıkan olaylarla yenilenmemiz ve başka bir boyuta çıkmamız için yapmamız gerekenleri bize aktarır. Satürn’ün öğretilerini, önerilerini dinleyerek ileriye doğru gidersiniz, olgunlaştığınızı hissedersiniz. Sabır ve fedakârlık duygularınızda gelişim yaşarsınız. Onu dinlemeyip göz ardı ettiğinizde ise hayatınızda zorlanma ve engellerle karşılaşırsınız. Satürn Retro’su,  bizim geçmişe bakarak yenilenme zamanımızın olduğu dönemdir. Geçmişten ne getirdiniz, neyi yarım bıraktınız, neden tamamlayamadınız, ruhunuzu hangi konularda eğitmeniz gerekiyor bunları sorgulamalısınız.  Yeni başlangıçlar yapmak yerine geride bıraktıklarınıza yönelmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Retro zamanlarında kendinizde güçsüzlük, tutukluk, hedefi kestirmede zorluk, kendini zayıf hissetme gibi sorunlarla mücadele edebilirsiniz. Önemli olan içsel olana yönelmek, değişime direnmemek ve sebatkâr olmaktır.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.