15 Mart Çarşamba Gökyüzü

28

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir.
❗️Sabah saatlerinde Ay Güneş Neptün kavuşumuna kare açıda. Son derece hassas alıngan ve duygusal bir ruh halinde olduğunuz için kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Hayat size oldukça zor gelebilir.
💥Sonrasında Ay Mars karşıt. İş yerinde çalıştığınız arkadaşlarınızla aranızda bir takım gerilimli durumlar söz konusu olabilir. Ani sinirlenmelere, öfke ve krizlere yol açabilecek bu enerjilere karşı son derece dikkat etmekte fayda var.
💥Aynı zamanda Mars Neptün kare. Atacağınız adımlar hayal kırıklıklarına neden olabilir. Bilirkişilere danışarak hareket edin.
💕Öğleye doğru Ay Venüs üçgen. Sevginizi arayın ve onu spontane bir şekilde öğle yemeğine davet edin, yaşayacağınız güzel duygular size çok iyi gelecek ve rahatlamanızı sağlayacak.
🌑11:50-15:05 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir
🌜Daha sonra Ay Oğlak burcuna geçiyor. Üzerinize düşen sorumlulukları yerine getirmek sizin için çok önemli olacak. Disiplinli bir şekilde görevlerinizi tamamlamak hoşunuza gidecek.
✨Öğleden sonra Ay Satürn sekstil. Düzene koymak istediğiniz işleri planlamak için yalnız kalarak ciddiyetli bir şekilde çalışmak isteyeceksiniz. Sürüncemede kalan bitiremediğiniz bir işi tamamlamak için çok uygun bir zamandasınız.
✨Gece saatlerinde Güneş Neptün kavuşumu etkili. Her şeyden uzaklaşıp içinize çekilip maneviyatımızı arttırmak ve derinleşmek sizin için çok önemli olacak. Mistik konulara ilginiz artabilir.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu