15 Ekim, Bugün Gökyüzü

19

🌑07:10-19:10 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
❗️Sabah erken saatlerde Ay Mars Neptün karesi ile etkileşimde. Sabah sabah kendinizi yorgun, bıkkın, karamsar hissedebilir, işe gitmekte zorluk çekebilirsiniz. Psikolojik anlamda güçsüz olmanız nedeniyle sorumluluklarınız ağır gelecektir.
🌜19:10 itibariyle Ay Yengeç burcuna geçecek. Bu saatten sonra aileniz ve özellikle çocuklarınızla beraber olmak, onların isteklerini yerine getirmek isteyeceksiniz. Annenizle vakit geçirmek için de özel bir program yapabilirsiniz. Evinizde yeni değişiklikler yapmak, yemek yapıp misafir ağırlamak da hoşunuza gidebilir.
💥Ay akşamüstü Jüpiter ile kare açıda. Kimse ile sorunlarınızı paylaşmak, bunları dile getirmek istemiyorsunuz. Adeta her şeyden herkesten uzaklaşma modundasınız. İletişim kurduğunuz kişilere kibirli, kendini beğenmiş davranmaktan kaçının. Abartılı para harcamaktan, israftan, fazla yeme içmeden sakının.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu