15 Aralık Cuma Gökyüzü

22

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün son derece kontrolcü sorumluluklarının bilincinde ve yapmak istediklerine yoğunlaşmış bir tutum içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarda da aynı disiplini ve çalışma azmini görmek istemeniz söz konusu. Maddi kazançlarınızı arttırmak adına girişimlerde bulunmak sizin için önem kazanabilir.
🎊Erken saatte Ay Uranüs üçgen. Aniden gelen güzel bir haberle güne başlayabilirsiniz, yüreğiniz kıpır kıpır olabilir. Hayatın güzel yönlerini odaklanmak ruhunuza iyi gelecek.
🎉Sonrasında Güneş Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Kendinizi ortaya koymak, fikirlerinizi savunmak size her zamankinden kolay geleceği için eğer önemli bir toplantınız varsa bu saatlere alabilirsiniz.
✨Öğlen ise Ay Neptün sekstil. Fazla empati yapmanız karşı tarafı daha çok anlamanıza neden olacak. İnsanların sorunlarına çözüm getirmek için kendinizi çok fazla yıpratabilirsiniz. Mistik konulara ilginiz artabilir.
❗️Akşam saatlerinde Ay Plüton ile kavuşumda. Duygularınızı derinlemesine analiz ettiğiniz, sevgilinizle aranızdaki olayları çokça irdelediğiniz saatlerdesiniz. Aşırı sahiplenme ve kıskanç tavırlar aşkınızla aranızın açılmasına neden olabilir.
🌑19:03- 20:55 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🌜Sonrasında Ay Kova burcuna geçiyor. Bütün haftanın yarattığı negatif duyguları üzerinizden atmak adına arkadaşlarınızla buluşmak için bir program yapabilirsiniz. Anın tadını çıkarmaya çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #i̇kizler #yayburcu #oğlakburcu #terazi #akrepburcukadını #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçlar #burçlarınözellikleri #burçyorumları