15 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

122

 15 Aralık Pazartesi Bugün Gökyüzü;

 Estetik yönü kuvvetli, alımlı, adaletli, özverili Terazi burcunda ilerleyen Ay zarif ve göz alıcı enerjileri ile gün boyunca bizi etkisi altına alacak. Sosyal ortamlarda kendimizi ifade ederken uyumlu ve dengeli olma çabası içerisinde olacağız.

13:29’da Ay Oğlak burcundaki Venüs ile kare açı içerisinde. Öğle saatlerinde yemeğe fazlasıyla düşkünlük gösterebilir, abur cubura yönelebiliriz. Bu enerjiler altında tembellik yapma isteğimiz fazlasıyla baskın olacağı için özellikle sorumluluklardan uzaklaşmak ve kafamızı dinlemek arzusu içinde olacağız. İlişkilerde fazlasıyla ödün veren bir tutum sergilememek, daha akılcı ve dengeli hareket etmeyi hedeflemek önemli. Ayrıca kendimizi güzelleştirmek adına aşırı alışveriş yapma arzumuz depreşebilir.

22:30’da Ay Kova burcundaki Mars ile üçgen açı yapacak. Bu saatlerde Mars’ın güç veren enerjilerinin etkisi altında olacağız. Kendimizi daha güçlü ve hedeflerimize odaklı bulabilir, sahip olduğumuz değerleri arttırma adına hakimiyeti elimizde tuttuğumuza inanabiliriz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.