15 Ağustos Bugün Gökyüzü

34

🌜Ay Koç burcunda ilerliyor. İnsanlara ve olaylara daha ılımlı yumuşak yaklaşmak yerine dik başlı, dediğim dedik tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Hissettiğiniz yüksek enerji hedeflerinize ulaşmak için faydalı olabilir, ancak doğru kullanılmazsa içinizde patlayıcı etkiler de yaratabilir. Bu nedenle farkındalıklı bir gün geçirmeniz önem arz etmekte.
🌟Gün boyu Mars Plüton üçgen. Hedeflerimize ulaşmada ve kesin olarak başarıyı elde etme yönünde güçlü bir motivasyon hissedeceksiniz. İlerlemekte zorluk çektiğiniz bir projeniz varsa kolaylıkla yol alabilir ve işi tamamlayacak güç ve konsantrasyonu kendinizde bulabilirsiniz. Hem fiziksel hem mental olarak aktif olacaksınız.
✨Sabah saatlerinde Ay Venüs ile olumlu açıda. Eğer çalışmıyorsanız sevdiğinizle beraber bir sabah kahvaltısı programı yapıp güne güzel başlayabilirsiniz. Paylaşacağınız duygular ilişkilerinizi daha da sağlamlaştıracaktır.
🙏Öğle saatlerinde Ay Jüpiter ile kavuşumda. Bu enerjiler altında her şeyin yolunda olduğunu düşünecek, vesveselerinizden negatif düşüncelerinizden uzaklaşacaksınız. Yakınınızdaki insanların yaptığı hareketlere daha toleranslı olacaksınız. Sezgileriniz güçlenirken manevi konulara yönelmek arzusu duyabilirsiniz.
💫Merkür Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Eğer bir iş barış başvurusu veya önemli bir toplantı yapacaksınız bugünü seçebilirsiniz, gökyüzündeki olumlu enerjiler size destek verecek.
🙏Gece ise Ay Kiron ile kavuşumda. Hayatınızda negatif yönde sizi etkileyen olayları şifalandırmak için çalışmalar yapabiliriniz. Ancak bu çalışmaları sadece bir gün değil belirli bir süre boyunca devam ettirmeniz gerektiğini unutmayın.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu