14 Nisan Cuma Gökyüzü

30

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm getirebilir ve elle tutulur sonuçlar alabilirsiniz. Son derece cesaretli ve metanetli bir tavırlarla hedeflerinize ulaşmak sizin için önem kazanabilir.
🌟Sabah saatlerinde Ay Venüs üçgen. Eğer çalışmıyorsanız sevgilinizi alıp baş başa olacağınız sakin ve güzel bir mekana gidebilirsiniz. Aşkınızı doyasıya yaşamak ikinize de iyi gelecek.
❤️‍🔥Bugün Venüs Satürn karesi etkili olacak. Ancak gün içindeki bu enerji aşk, sevgi, sanat, güzellik vb. alanlarda bazı gecikmeler, kısıtlamalar yaşayabileceğinizi gösteriyor. Maddi anlamda da yapmak istediğiniz atılımlarda bazı sorunlar ortaya çıkabilir.
💫Aynı zamanda Satürn Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Geçmiş yaşamlarınızdan gelen karmik borçlarınızı ödemeniz için karşınıza çıkan olaylarla daha kolay başedebileceksiniz. Kendinizi rahatlıkla disipline edebilme ve kontrol etme zamanı.
💥Akşam saatlerinde Ay Merkür kare. Söylenen sözleri yanlış anlayarak bir anda sinirlenebilirsiniz. Lütfen anda kalmaya çalışın. Her konuda haklı olabileceğinizi düşünmeyin, karşı tarafı dinlemeye çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu