14 Nisan Ay Plüton Üçgen

100

14 Nisan, Bugün Gökyüzü
🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Daha planlı, programlı olmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Olaylara fazlasıyla eleştirel yaklaşabilir ve çevrenizdeki kişilere kusurlarını söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Analitik zekanızı ön plana çıkararak hayatınızı daha fazla düzene koymak arayışı içinde olmanız mümkün.
⚡️Öğleye kadar Ay Jüpiter Neptün kavuşumuna karşıt açıda. Hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz idealleriniz varken bunları yerine getirmek için duygusal anlamda kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Yapacağınız bir görüşme ya da alacağınız bir kararda isabet kaydedemeyebilir, yanlış adımlar atabilirsiniz. Çok önemli bir konuda imza atacaksanız bilirkişilere danışın.
✨Öğleden sonra Ay Plüton ile üçgen. Duygularınızın kontrolü altına girmemeye ve kafanızda bir şeyi takıntı halinde getirmemeye dikkat edin. Aksi taktirde hem kendinizi hem yanınızdaki kişileri fazlasıyla zorlarsınız. Biraz sakin ve dengede kalmaya çalışın.
🌑Ay 21:11-23:45 arası boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.