14 Mart Cumartesi 2015 -Bugün Gökyüzü

121

14 Mart Cumartesi Bugün Gökyüzü

08:39 Ay yükselme arzusu ile dolu, ciddi, özgüvenli Oğlak burcunda ilerliyor. İş yerinde organize gerektiren konularla baş etmemiz kolaylaşabilir. Kendimizi insanlardan biraz uzak tutmak isteği içerisinde olabiliriz. Güven gerektiren işlerde aşırı temkinli tutumlarımız göze batabilir. Sevgimizi karşı tarafa göstermemiz zor görünüyor.

Sabah 11:00’da Ay Merkür sekstil açısı mevcut. Bu saatler anlaşma ve toplantılar yapmak, önemli görüşmeleri organize etmek için son derece uygundur. Zihnimiz hızlı çalışacağı için emek gerektiren işlerimizi de bu zamana denk getirebiliriz. Mantık ve duyguların dengede olması ile akıcı konuşmalar yapmamız mümkün olacağı için seminer vermek, sunumlar yapmak için de güzel enerjiler var.

Akşam 21:00 ‘da Ay Neptün sekstil açısı gerçekleşecek. Hayal gücümüzün yüksek olacağı bu saatlerde yaratıcı sanatsal faaliyetlerde bulunmak isteyenler bu enerjileri değerlendirebilirler. Arkadaşlarımızla sinema, tiyatro, sergi gibi faaliyetlere katılmaktan da zevk alabiliriz. Gece saatlerini meditasyon, dua ve şifa çalışmalarına ayırabiliriz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.