14 Kasım, Bugün Gökyüzü

22

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var.
💥Sabah erken saatlerde Ay Plüton karşıt. Oldukça dengesiz bir ruh halinde derin derin kendi duygularınızı tahlil eder bir şekilde güne başlayabilirsiniz. Ufak bir olay bile kontrolünüzü kaybetmenize neden olabilir.
💫Daha sonrasında Ay Venüs üçgen. Üzerinizdeki o karamsar hava dağılacak ve rahatlayacaksınız. Aşkınızla beraber bir program yapmak istiyorsanız güzel enerjiler söz konusu. Eğer önemli bir toplantı yapacaksınız ve karar alacaksınız ayın boşluğa düştüğü saate kadar yapmanızı tavsiye ederim.
🌟Öğle saatlerinde Ay Jüpiter üçgen. Neşeli mutlu ve gerçekten şanslı olduğunuz saatlerdesiniz. İşleriniz kendiliğinden kolaylıkla akacak. Hayatın farklı yönlerini keşfetmek arzusu duyabilirsiniz.
🌑13:40-15:47 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Aslan burcuna geçecek. Kendinizi göstermeniz gereken önemli bir toplantı sunum varsa başarılı olabilirsiniz. Özgüveni yüksek kararlı ve azimli hissedecek, kendinizi daha güçlü bir şekilde ortaya koymak isteyeceksiniz.
💫İlerleyen saatlerde Merkür Plüton sekstil. Konsantrasyonuz oldukça yüksek olacağı için herhangi bir konuda derinlemesine araştırma yapmak, gizemli sır dolu bir olayı aydınlatmak istiyorsanız bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. İçinden çıkılması zor problemleriniz varsa yeni çözümler ve fikirler geliştirebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu