14 Haziran Bugün Gökyüzü

23

🌜 Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir. Karşılaştığınız olumsuz olaylardan etkilenmek yerine mantığınızla bunlara çözüm bulmak istersiniz. Akrabalarınızla ve dostlarınızla bir araya gelmek ve onlarla sosyal ortamlarda bulunmak sizi mutlu edebilir.
🎉Sabah saatlerinde Ay Mars ve Kiron ile olumlu açıda. Özgüveniniz ve cesaretiniz oldukça yüksek olacak. Yeni bir girişimde bulunmak ve proje başlatmak için hevesli hissedeceksiniz.
💫14:51’de Ay ve Güneş karşıt açı yapacak. Özellikle ikili ilişkilerde çözülmesi zor problemler ortaya çıkabilir. Bir yandan çok enerjik hissederken bir yandan önünüze gelen işi bitirmekte zorlanabilirsiniz.
💥🌕Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Özellikle medya, basın yayın, eğitim, yurtdışı işler, yabancılar, deniz ve hava yolculukları, üniversiteler ile ilgili gündem maddeleri ön plana çıkacak.
✨Öğleden sonra Ay Retro Satürn ile sekstil açı yapacak. Problemleriniz üzerinde derin derin düşüncelere dalarak kendi başınıza sakin kalmak isteyeceğiniz saatlerdesiniz. Hayat size çok ciddi ve yaşadığınız sorunlar önemli gelir. Retro Satürn eskiden yaşadığınız bazı problemleri yeniden gündeminize getirebilir.
💥Akşam saatlerinde Ay Neptün kare. Yanlış hayaller kurmak, ön yargılar ve şartlanmalarla mücadeleler söz konusu olabilir. Herhangi bir konuda karar vermek zorlaşırken yanlış karar vermek de mümkün. Adımları sağlam atmakta yarar var.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu