14 Eylül Perşembe Gökyüzü

85

🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Daha planlı, programlı olmak ve sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Olaylara fazlasıyla eleştirel yaklaşabilir ve çevrenizdeki kişilere kusurlarını söylemekten çekinmeyebilirsiniz. Analitik zekanızı ön plana çıkararak hayatınızı daha fazla düzene koymak arayışı içinde olmanız mümkün.
✨Erken saatlerde Ay Retro Merkür ile halen kavuşumda. Evden çıkarken “ah bunu nasıl söyledim eşim beni yanlış anlayacak” şeklinde bir vesveseye kapılabilirsiniz. Düşüncelerinizi açık ve net anlatın. Yanlış anlaşılmalara mahal vermeyin.
💫Öğle saatlerinde Ay Jüpiter ile üçgen açıda. Oldukça rahatlamış, huzurlu ve mutlu olacağınız saatlerdesiniz. Uzun sürecek yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Size maddi anlamda fayda sağlayacak yeni girişimlerde bulunabilir, projelere başlayabilirsiniz. Önemli bir toplantınız veya iş görüşmeniz varsa bu saatlere almanızı tavsiye ederim. Uzak yollara seyahat etmek, farklı kültürleri keşfetmek, teknolojik, bilimsel, yüksek öğrenimle ilgili çalışmalar yapmak için olumlu güzel enerjiler var. Duygusal anlamda daha anlayışlı ve empatik olacaksınız.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu