14 Eylül, Bugün Gökyüzü

21

🌜Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün maddi kaynaklarınızı arttırmak için kendinizi daha hırslı hissedebilirsiniz. Daha inatçı, kararlarının arkasında duran, değişime direnen, sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bir yapı içinde olmanız mümkün. Yeme içme konularında aşırı gitmemeye dikkat etmekte fayda var. Zira iştahınız artabilir.
❤️Öğleye kadar Ay Venüs üçgen. Sanatsal faaliyetlerle ilgileniyorsanız bu konularda içinizden gelen ilhamla başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla veya ailenizle sinema, tiyatro ve bu gibi yerlere gidebilir, bu faaliyetlerden fazlasıyla zevk alabilirsiniz. Alışveriş, kişisel bakım, güzelleşme, estetik yaptırma gibi konulara da zaman ayırabilirsiniz.
🎊Sonrasında Ay Kuzey Ay Düğümü ile kavuşumda. Karşınıza çıkan kişiler hayat yolunuzda sizi geliştirecek, ışık tutacak kişiler olabilir. Ya da yaşayacağınız olaylar sizi bazı konularda eğitmek için önünüze çıkabilir. Bunlardan ders almayı ve farkındalık geliştirmeyi hedefleyin.
⚡️Akşam saatlerinde Ay Uranüs ile kavuşum yapacak. Aniden gelen bir haber veya sürpriz bir şekilde gelişen bir olay sizi fazlasıyla şaşırtabilir. Umarım uzun süredir olmasını istediğiniz bir şey gerçekleşir ve hayat size ummadığınız bir yerden büyük bir mutluluk getirir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu