14 Aralık Perşembe Gökyüzü

34

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün daha fazla hayatınızın amacını bulmak ve bunu gerçekleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirirken son derece idealist, çalışkan olma ve başarma arzusu yüksektir. Duygularınızı kontrol altına alma hissi yoğundur. Davranışlarınızın ve duygusal eğilimlerinizin nasıl olması gerektiğini belirleyip buna göre davranabilirsiniz. Çevrenizdeki insanların size olan saygısını hissetmek önem kazanabilir.
✨Ay sabah saatlerinde Jüpiter ile olumlu açıda. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ruh hali ile güne başlayacaksınız. Yakın çevrenizdeki insanların rahatı ve mutluluğu sizin için önemli olacak. Toplantılar, yardımlaşma faaliyetleri, pazarlama, halkla ilişkiler için olumlu enerjiler mevcut.
❤️Öğlen Ay Venüs sekstil. Herkesin sevgilisi var benim neden yok dediğinizi duyar gibiyim. Çünkü içinizden aşkı olmak, sevilmek duygusu dolup taşacak. Hiç üzülmeyin gelmesi gereken kişi en uygun zamanda size gelecektir, acele etmeyin. Üzerinizde bir tembellik hissedebilir, sorumluluklarınızı yerine getirmekten kaçınabilirsiniz. Biraz da başkaları düşünsün ben keyfime bakayım diyebilirsiniz.
❗️Akşam ise Ay Kiron kare. Sağlığınızla ilgili ihmal ettiğiniz konular varsa bunlar tekrar gündem maddesi olabilir. Sonradan daha çok başınız ağrımasın diye lütfen kendinizi önemseyin.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #ikizler #yayburcu #oğlakburcu #terazi #akrep #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçlar #burçyorumları #burçlarınözellikleri