14 Aralık 2014 -Bugün Gökyüzü

96

 14 Aralık Pazar Bugün Gökyüzü;

 Titiz, araştırmacı, mükemmeliyetçi Başak burcunda ilerleyen Ay, dikkat ve sabır gerektiren, özenle yapılması arzu edilen işlerde başarılı olabileceğimizin altını çizmekte. Rasyonel olmamıza neden olacak bu enerjiler karşısında hayalcilikten uzaklaşarak görmekte zorlandığımız şeyleri net bir şekilde algılayabiliriz. Özellikle bağırsak problemleri, karın ağrıları baş gösterebilir.

14:29’da Ay Yay burcundaki Güneş ile kare açı içerisinde.  Zihnimizin ve ruhumuzun uyumunu kaybettiğimiz, aralarında gerilim yaşadığımız saatlerdeyiz. Ortaya koymak istediğimiz mükemmel olma arzusu olayları fazlasıyla büyütmemize neden olacağı için duygusal anlamda karmaşa hissetmemiz mümkün. İç motivasyonumuzu arttırmaya çalışmalı, olayları akışa bırakarak dingin kalmaya önem vermeliyiz.

22:29’da Ay Yay burcundaki Merkür ile kare açı yapacak. Çevremizdekilerle iletişimimizde bazı sorunlar yaşamamız söz konusu olabilir. Analitik düşünmekte zorlanabiliriz. Bu saatlerde zihin karışıklığı nedeniyle olayları derinlemesine analiz etmekten uzak durmalı, rahatlamak adına kendimizi dinlenmeye almalıyız.

04:12’de Ay Akrep burcundaki Satürn ile sekstil açı içerisinde. Bu saatlerde uyanık olanlar üzerlerindeki sorumlulukların üstesinden gelebileceklerinin daha farkında olacaklar.

04:12’de Ay Akrep burcundaki Satürn ile son açısını (sekstil açı) yaparak boşluğa girecek ve 06:06’da Terazi burcuna geçmek üzere hazırlanacak. Ay’ın boşluğa düştüğü saat aralığında yarım kalan işlerimizi toparlamak, yeni girişimlerde bulunmamak son derece önemli. Aksi taktirde verim almakta oldukça zorlanabiliriz. Ay’ın burç değiştirmeye hazırlandığı bu saatler arasında aklımızın dağınık olması kuvvetle muhtemel. Konsantrasyonumuzun az olmasından dolayı hata yapma olasılığımız daha yüksek. Önemli iş görüşmeleri ve toplantılarımızı, sözleşmelerimizi, mühim anlaşmalarımızı alım satım işlerimizi, önemli mail gönderimlerimizi ve telefon görüşmelerimizi Ay boşlukta iken yapmamak mühim. Fazla dikkat gerektirmeyen, rutin işlerimize devam edebiliriz. Aynı zamanda dua ve meditasyona yönelmek için de bu saatler uygun vakitlerdir.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.