14 Ağustos Pazartesi Gökyüzü

37

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var. Geçmişte yaşadığınız anılarınız zihninizi meşgul edebilir. Çevrenizdeki insanlara anaç tavırlar gösterebilir, sorunlarına çözüm bulmak isteği içinde olabilirsiniz.
✨Sabah saatlerinde Ay Neptün üçgen. Haftaya gerçekleştirmek istediğiniz hayalleriniz için adımlar atmak kararı ile başlayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerde bulunuyorsanız içinizden gelen ilhamı değerlendirin derim.
⭐️Bugün Venüs Kiron üçgen açısı etkili olacak. İkili ilişkilerde ters giden durumlarda biraz rahatlama olabilir. Birbirinizi ruhsal anlamda şifalandırıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara merhamet göstererek onlara yardım etmek isteyebilirsiniz.
💥 İlerleyen saatlerde Ay Plüton ile karşıt açıda. Duygusal anlamda gergin olabilir, güç mücadelelerine girebilir, manüplatif tavırlarda bulunabilirsiniz. Olaylara veya kişilere karşı fazla takıntı göstermemeye karşı dikkatli olmalı.
🌑10:46-13:36 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Aslan burcuna geçiyor. İşyerinde astlarınıza çok etkili bir şekilde liderlik edebilir, her konuda ön planda olmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizi koruyup kollamak, onların isteklerini cömertçe yerine getirmek sizin için her zamankinden daha önemli olacak.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu