14 Ağustos, Bugün Gökyüzü

17

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
💥Gün boyu Güneş Satürn karşıt. Yakın çevrenizdeki insanlarla aranızda büyük bir uçurum olduğunu düşünüp kendinizi yetersiz bulabilir ve yalnız hissedebilirsiniz. Kendinizi ispat etme çabası ve değerli olduğunuzu fark ettirme isteği fazlasıyla yüksektir. Ancak bunu yapabilecek güç ve enerjiyi bulmanız son derece zor olabilir.
💫Sabah saatlerinde Ay Uranüs sekstil. Evinizde veya iş ortamınızda bir değişiklik yaparak kendinizi ve çevrenizdeki kişileri mutlu etmek isteyebilirsiniz. Uzun süredir sizi aramayan birinden sürpriz bir haber gelebilir.
✨Öğle saatlerinde Ay Neptün ile kavuşumda. Son derece hassas ve yardımsever bir ruh haline bürünüp insanlara el uzatmak isteyeceksiniz. Başkalarının derdini dinlerken özelinizle ilgili bilgileri çok fazla paylaşmamaya çalışın. Bu enerjiler sizi gerçeklerden kaçmaya ve bir hayal dünyasında yaşamaya itebilir.
🌟Akşam saatlerinde Ay Mars ve Plüton ile olumlu açıda. Enerjiniz ve motivasyonuz yüksek olacağı için sportif aktivitelere zaman ayırabilirsiniz.
🌑18:10-23:42 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🌜Sonrasında Ay Koç burcuna geçecek. Daha mücadeleci, inatçı, tuttuğunu koparan bir ruh haline bürünebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu