13 Temmuz Perşembe Gökyüzü

24

🌜 Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün içinizden gelen önlenmesi güç bir dürtü ile yeme içmeye kendinizi fazlası ile kaptırabilirsiniz. Dengeli beslenmeye dikkat edin. Bunun yanında maddi konulara fazlasıyla odaklı olabilir, paranızın değerini arttırmak isteyebilirsiniz. Ay Boğa’da iken kişi hayattan zevk almaktan, güzelliklerden de çok hoşlandığı için sevdiklerinize hediyeler alarak onları sevindirmek hoşunuza gidecektir.
💫Sabah saatlerinde Ay önce Venüs ile kare arkasından Neptün ile sekstil, Plüton ile de üçgen açı yapacak. İkili ilişkiler ve para anlamında olumsuz haberlerle güne başlayabilirsiniz. Başkalarına karşı çok fedakar ve yardımsever olacaksınız. Duygularınızı derinlemesine analiz etme imkanınız var.
🌑09:10-10:25 arası Ay boşlukta. Bu saat aralığında önemli bir karara imza atmayın, işleriniz umduğu gibi gitmeyebilir. Rutin işlerinize devam edin.
🌜Sonrasında Ay İkizler burcunda ilerliyor. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir.
💥Öğlen Ay Mars kare. Eğer çok alıngan ve naif bir kişi iseniz size söylenen bir sözü yanlış anlayıp olayları çok farklı yönlere çekebilirsiniz. Toleransınız çok az olacağı için kendinizi bir anda bir kavganın içinde bulmanız söz konusu. Fazla aceleci davranışlara karşı da temkinli olmakta fayda var. Kesici aletlerle yaralanmalara karşı da uyanık olunmalı.
💫Akşamüstü ise Ay Merkür sekstil. Bu saatlerde sosyalleşmek adına arkadaşlarınızla bir araya gelmek ve hayatın güzel yönlerini deneyimlemek isteyeceksiniz. Çevrenizdeki kişilere karşı daha esnek ve merhametli bir ruh haline gireceksiniz.
💥Gece saatlerinde Ay Satürn kare. Özellikle kendinizi fazla yargılamamaya ve eleştirmemeye çok dikkat edin. Geçmişteki tramvalarınızı hatırlayıp onlardan ders alarak yolunuza devam etmeye çalışın. Bu sıkıntılı ve karamsar ruh halinin geçici olduğunu bilin.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu