13 Temmuz Bugün Gökyüzü

19

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün daha fazla hayatınızın amacını bulmak ve bunu gerçekleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirirken son derece idealist, çalışkan olma ve başarma arzusu yüksektir.
⚡️Gün boyu Ay Kiron, Merkür ve Güneş ile olumsuz açı yapacak. İçinde bulunduğunuz negatif enerjiler ilişki kurduğunuz kişilerle aranızda gerilim yaşamanıza neden olabilir. Olaylar karşısında kolaylıkla alınganlık gösterebilir ve kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Küçük problemleri kafanızda büyütmemeye çalışın.
🌜Bugün Venüs Satürn üçgeni etkili olacak. Neyseki bu enerjiler hayatınızı biraz kolaylaştıracak. Bir de ikili ilişkilerde son derece gerçekçi ve realist bir bakış açısıyla içinde bulunduğunuz durumu değerlendirebileceksiniz. Bu hayatta tatmin etmek istediğiniz arzularınızı sahip olduğunuz güçlü kişilik ile dengelemeyi başaracaksınız.
🌟Öğleden sonra Ay Uranüs ile üçgen açıda. Eğer çalışmıyorsanız farklı bir ortamda değişik insanlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Veya iş yerinizde radikal bir değişiklik yapmak arzusu içine girebilirsiniz.
💥Gece 21:37 itibariyle Dolunay zirve noktasına ulaşacak. Kimi ilişkiler daha da sağlamlaşırken kimi ilişkiler kopma noktasına gelecek. İlahi adaletin gerçekleştiği bir zaman dilimine giriyoruz. Ektiklerimizi biçme zamanı da diyebiliriz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu