13 Nisan Perşembe Gökyüzü

16

🌜 Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün daha fazla hayatınızın amacını bulmak ve bunu gerçekleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Üzerinizdeki sorumlulukları yerine getirirken son derece idealist, çalışkan olma ve başarma arzusu yüksektir. Duygularınızı kontrol altına alma hissi yoğundur.
💥Öğleye kadar Ay Jüpiter Güneş kavuşumuna kare açı yapacak. Duygusal anlamda son derece huzursuz bir ruh halinde olabilir, yetersizlik hissi ile boğuşmak durumunda kalabilirsiniz. Başınıza gelen olayları fazla büyütmemeye çalışın. Önünüze çıkan bazı engelleri aşmaya çalışırken zorlanabilirsiniz.
✨Akşam saatlerinde Ay Neptün sekstil. Sanatsal faaliyetlerde bulunuyorsanız yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Mistik konulara ilginiz artabilir. Ancak realist olmaktan fazla uzaklaşmayın.
🌑17:14-23:42 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
❤️‍🔥Gece saatlerinde Ay Plüton kavuşumda. Gece gece derin düşüncelere dalabilir, yaşadığınız travmaları sorgulayabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere aşırı tepki verebilir, manipüle edebilirsiniz, dikkat edin!
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu