13 Nisan Güneş Satürn Sekstil

154

13 Nisan, Bugün Gökyüzü
🌜Ay Başak burcunda ilerliyor. Bugün insanları ve olayları irdeleyen, eleştirel yaklaşan, başkalarının kusurlarını gören ve bunu söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Planlı ve programlı bir şekilde hayatınızı yönlendirmek ve sorumluluklarınızı en mükemmel şekilde yapmaya gayret etmek önem kazanabilir.
🎉Gün boyu Güneş Satürn sekstil. Satürn’ün verdiği organize olma, disiplinli çalışma, irade ve çalışkanlık ile başarmak istediğiniz bir projeye odaklanabilirsiniz. Ne istediğinizi somut bir şekilde bilecek ve daha kolay konsantre olacaksınız. Sizden yaşça büyük olgun bir kişiden destek alabilir, onun tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.
⚡️Sabah saatlerinde Ay Venüs karşıt. Hissettiğiniz yoğun duyguları paylaşmak arzusuyla dolup taşarken karşı tarafın ihtiyaçlarını önemsemeyebilirsiniz. Fazla yemek yemek, aşırı para harcamak gibi abartılı davranışlardan uzak durun.
💥Akşam Ay Uranüs ile üçgen. Bu akşamı değişik bir ortamda heyecanınıza heyecan katan, yaşamı güzelleştiren farklı vizyonları olan insanlarla geçirmek hoşunuza gidecek. Eğer evdeyseniz evinizi güzelleştirmek ve yepyeni bir yaşam alanı oluşturmak için güzel fikirlerle dolu olacaksınız.