13 Mayıs Cumartesi Gökyüzü

22

🌜Ay 06:15-07:38 arası boşlukta. Bu saat aralığında önemli bir imza atmamaya, hayati bir karar almamaya önem verin. Aksi taktirde işler beklediğiniz gibi gitmeyebilir.
🌜Sonrasında Ay Balık burcuna geçiyor. Bugün olaylara realist yaklaşmaktansa Neptün’ün ilizyon veren etkisiyle gerçeklerden kaçma eğilimi gösterebilirsiniz. İleriye yönelik hedefler ve planlar yapıyorsanız bunların isabetli olmasına önem verin. Ütopik ve ulaşılmaz hedefler sizin için zaman ve para kaybı olacaktır. Karar alırken sezgilerinize dayanmanız olumlu ancak duygusal dalgalanmalara kapılmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.
❤️Bugün Venüs Satürn üçgen. Romantik ilişkilerde olsun, sosyal ilişkilerde olsun destekleyici enerjiler altındasınız. Son derece disiplinli ve özverili çalışarak yaratıcı projelere imza atabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket edeceksiniz. Finansal anlamda alacağınız kararlar isabet kaydedebilir.
💫Öğle saatlerinde Ay / Ay Düğümleri ile olumlu açıda. Güçlü sezgileriniz hayat amacınızı anlama konusunda size destek verecek. Geçmişten gelen karmik sorunların üstesinden gelebilecek aynı zamanda gelecek için başarabileceğiniz hedefler koyacaksınız.
✨Öğleden sonra Ay Merkür sekstil. Özellikle akademik çalışmalar yapan kişiler bu enerjilerden olumlu olarak faydalanabilir. Yapacağınız görüşmelerde başarılı kontaklar kurabilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha kolay ifade edeceksiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu