13 Mart Cuma 2015 -Bugün Gökyüzü

89

13 Mart Cuma Bugün Gökyüzü

Ay iyimser, neşeli, seyahat etmeyi seven, esnek Yay burcunda ilerliyor. Tanrıya olan inancımızı yüreğimizin derinliklerinde hissedeceğimiz bu enerjiler altında, ruhumuzu rahatlatacak kişisel gelişim konularına eğilmemiz söz konusu. Var olma sebebimizi, hayatımızı sorgulayabilir, bunların derinliklerine inme arzusu ile dolu olabiliriz. Sebepsiz bir huzur içimizi kaplayabilir.

07:00‘da Ay Uranüs üçgeni mevcut. Gün içinde yapacaklarımız bizi heyecanlandırabilir. Farklı insanlarla tanışmak, değişik ortamlarda bulunmak istememiz söz konusu. Değiştirici enerjileri içinde barındıran bu etkiler altında evde oturanlar gün içinde yaşadıkları alanda bazı değişiklikler yapmaya yönelebilirler. İş ortamında olanlar ise yeni metotlar keşfederek bunları işlerine uygulamak isteyebilirler.

08:00’daki Ay Mars üçgeni kendimize olan güven ve cesaretin en üst seviyede olduğu hissiyatını içimize verecektir. Olayların rahat bir şekilde akması ve problemlere çözüm getirilebilmesi mümkün. Plan ve projelerde başarı göstermemiz bizi motive ederken üstlerimizin de dikkatini çekebiliriz.

17:00’da Satürn durağan pozisyona geçiyor. (13-15 Mart arası) Satürn sorumluluklarımızı bize ciddi bir şekilde hatırlatan gezegendir. Durağan haldeki Satürn bunları maksimum seviyeye çıkartarak kişinin üzerinde daha fazla bir baskı oluşturur. Birey haritasında Satürn’ün düştüğü ve yönettiği ev konularında ciddi sınavdan geçecektir. Problemler, korkular, engeller ve gecikmeler yavaş yavaş hayatımıza akmaya başlayabilir. İçimizdeki doldurulamayan boşluk hissi, yönsüzlük ruhumuzda sıkıntı yaratabilir. Ama bilmeliyiz ki bu dönemler bizim gelişimimiz açısından son derece önemlidir.

19:00’da Ay Güneş ile kare açı içerisinde. Çabuk gücenme ve her şeyi üstümüze alınma duyguları ile mücadele etmemiz söz konusu. Mutsuzluk hissiyatı içimizi kaplayabilir, çok küçük olayları bile büyütme eğiliminde olabiliriz. Bu saatlerde rahatlamak adına doğada yürüyüş yapmak ya da hafif egzersizlerle gevşemeye çalışmak yerinde olacaktır.

Gece saat 12:00’da Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Sevdiklerimizle, aşkımızla ilişkilerde olumlu duygular ön plana çıkacak. Romantik saatler geçirmek, güzel paylaşımlarda bulunmak adına organizasyon yapabiliriz.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.