13 Kasım, Bugün Gökyüzü

19

🌜Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün empati yeteneğinizin yükseldiğini, çevrenizdeki insanlara karşı yardımsever duygular beslediğinizi hissedebilirsiniz. Duygusallığınız ve sezgiselliğiniz arttığı için olayların perde arkasını görmenizde kolaylaşabilir. Ancak duygusal dalgalanmalara dikkat etmeli.
✨Öğle saatlerinde Ay Uranüs ile sekstil açıda. Karşı cinsle olan ilişkileriniz daha olumlu seyredecek. Yeniliklere karşı merakınız artabilir. Kendinizi geliştirmek adına yeni teknolojik ürünler almak isteyebilirsiniz. Beklenmedik, ani ama etkisi güzel haberlere hazır olun.
🌟Öğleden sonra Ay Güneş üçgen. Fiziksel ve ruhsal anlamda dengede olacak, huzurlu ve dingin hissedeceksiniz. Sizin için önemli olan kişilerle bir araya geldiğinizde karşılıklı yapacağınız görüşmelerden, fikir alışverişlerinden zevk almanız söz konusu.
❤️Gün boyu Venüs Plüton sekstil. Bu enerjiler sizin aşkınıza ve yaşadığınız olaylara daha derin bir bakış açısıyla bakmanızı sağlayacak. Eğer bir ilişkiniz varsa aranızdaki bağları daha da güçlendirme imkanı sağlayacaksınız. Uzun zamandır romantik bir gece geçirmediyseniz süpriz bir plan yapmanın tam zamanı.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu