13 Haziran Bugün Gökyüzü

21

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Karar alırken duygularınıza değil mantığınıza güvenmek arzusu içinde olabilirsiniz. Adım atarken sağlam ve güvenilir sonuçlar elde etmek sizin için önem kazanabilir. Karşılaştığınız kişileri ve yaşadığınız olayları objektif bir şekilde değerlendirerek sorunları akıl çerçevesinde halletmeye çalışabilirsiniz.
⭐️Sabah saatlerinde Ay Jüpiter üçgen. Özellikle bazı konularda bilginizi genişletmek isteyebilirsiniz. Güne daha iyimser, inançlı ve yardımsever duygularla başlayacaksınız. Bu pozitifliğinizi hep korumaya ve evrenin size verdiklerine kucak açmaya niyet edin.
💥Merkür 18:26 itibariyle İkizler burcuna geçecek. Hem zihinsel hem de bedensel olarak daha aktif ve motive olacaksınız. Telefon ve mail trafiğiniz artabilir, çevrenizle iletişim çok daha fazla olabilir. Normalden fazla sosyal olmak ve ortamlarda yer almak isteyebilirsiniz. Eğitim hayatına devam edenler için sınavlarında başarılı sonuçlar alma imkanı artabilir.
✨Akşam ise Ay Mars sekstil açıda. Kendinizi bedenen dinç hissederek spor yapmaya yönelebilirsiniz. Açık havada yapacağınız yürüyüşler, yoga vb. faaliyetler size iyi gelecektir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu