13 Eylül, Bugün Gökyüzü

14

💥07:52’de Ay Koç burcunda ilerlerken Plüton ile kare açı yaptıktan sonra boşluğa girecek. Güne biraz sinirli agresif parlamaya hazır bir halde uyanabilirsiniz. yoğun trafikte insanlara parlamamaya ve kavgacı hareketlerde bulunmamaya dikkat edin. Unutmayın ki güne negatif enerjiyle başlarsınız bu şekilde devam etmesine neden olabilirsiniz.
🌑Saat 14:39’a kadar Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
❤️Akşam saatlerinde Ay Venüs üçgen. Bu saatlerdeki güzel enerjilerin keyfini çıkarmaya bakın. Eğer gardrobunuzda eksik parçalar varsa son indirimlerden yararlanabilir ve alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer güzelleşmek, bakım yaptırmak, saçlarınıza yeni bir model denemek gibi bir niyetiniz varsa güzel sonuçlar almanız söz konusu. Eşinizle veya sevgilinizle romantik bir yemek yiyerek geceyi sonlandırabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu