13 Ekim, Bugün Gökyüzü

25

🌑00:41 -08:07 saatleri arasında Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay İkizler burcuna geçecek. Güçlü gözlem yeteneğiniz keskin zekanız ile çevrenizde olan bitenleri daha çabuk kavrayabilirsiniz. Çeşitli gruplar içerisinde var olma ve sosyalleşme eğilimi söz konusu olabilir. Düşünceleriniz ve duygularınız sürekli değişkenlik gösterebilir.
🎉Sabah saatlerinde Ay Jüpiter sekstil. Ruhen kendinizi iyi hissederek güne başlayacak, ailenize ve sevdiklerinize karşı cana yakın tavırlar sergileyeceksiniz. Onların rahat ve huzurlu olmaları sizin için önemli olacak.
⭐️Gün boyu Venüs Satürn üçgen. Sevgilinizle geleceğinize yönelik planlarınızı konuşmak için bir program yapabilirsiniz. Duygularınızı, düşüncelerinizi son derece mantıklı ifade edebilir, onu sözlerinizle etkileyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için gereken iradeyi içinizde bulacaksınız.
💫Öğleden sonra Ay Merkür üçgen. Duygularınız ve mantığınız arasında dengede olacak, iletişim kurduğunuz kişileri kolaylıkla ikna edebileceksiniz. Önemli toplantı, iş görüşmeniz varsa bu saatlere alabilirsiniz. Aileniz ve geçmişinize ait konular gündeme gelebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu