13 Aralık Salı Gökyüzü

26

🌜 Ay Aslan burcunda ilerliyor. Kendinizi göstermeniz gereken önemli bir toplantı sunum varsa başarılı olabilirsiniz. Özgüveni yüksek kararlı ve azimli hissedeceginiz birgündesiniz. Tuttuğunuzu koparma arzunuz ve başladığınız işi bitirme çabanız takdire şayan olabilir.
✨Sabah saatlerinde Ay Mars sekstil. Bugün aslında liderlik etmek istiyorsanız erken saatlere bir toplantı koyabilirsiniz. Fazlasıyla özgüvenli ve cesur tavırlarınız çevreniz tarafından beğeni ve saygı kazanmanıza neden olacak.
💥Ancak aynı zamanda Ay Uranüs kare. Bu enerjiler size biraz acelecilik ve telaş verebilir. İşlerin içine fazla hesap kitap yapmadan balıklama dalabilirsiniz. Hayatınızda önemli bir değişiklik yapmak ve bazı sorumluluklardan kurtulmak arzusu yoğun olabilir.
❗️Akşam üstü saatlerinde Ay Satürn karşıt. Kendinizi mutsuz, karamsar hissederek bir kenara çekilip yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bir süre için hiçbir şey yapmayın ve sakinleşmeye, dinlenmeye çalışın.
🌟Daha sonrasında Ay Güneş üçgen. Nihayet fiziksel ve ruhsal olarak dengeye geleceksiniz. Eğer grup olarak bir aktiviteye katılmak ya da eğlenceli bir organizasyona dahil olmak isterseniz güzel enerjiler mevcut.
🌑18:51’den sonra Ay boşlukta. Bu saatten sonra ay boşlukta olacağı için önemli bir karar almamanızda fayda var. zira atacağınız adımlar beklediğiniz sonuçları vermeyebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu