13 Aralık Çarşamba Gökyüzü

47

🌜Ay Yay burcunda ilerliyor. Bugün yaşamı çok da fazla ciddiye almayarak hayatınızı sürdürme isteği içinde olabilirsiniz. Ferah olmak, rahatınıza bakmak, gezip tozmak arzusu yoğunlaşabilir. Karşılaştığınız olumsuz olaylardan etkilenmek yerine mantığınızla bunlara çözüm bulmak istersiniz. Akrabalarınızla ve dostlarınızla bir araya gelmek ve onlarla sosyal ortamlarda bulunmak sizi mutlu edebilir.
💫02:32 itibariyle Yay burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Yeni yerler görme, kısa ve uzun seyahatler yapma, kültürünüzü arttırmak, yabancı ülkelerde vizyonunuzu genişletme, yeni bir yere taşınma, hayallerinizi gerçekleştirme üzere cesaretle yeni girişimlerde bulunma konuları gündeme gelecek. Felsefi ve dini konularla ilgili daha derin araştırma yapmak isteyebilirsiniz.
💥Sabah Ay Neptün kare. Bu saatte yeni bir girişimde bulunmaktan ya da önemli bir karar almaktan uzak durun. Sonrasında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.
🌑09:48 -18:31 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin.
🌜Sonrasında Ay Oğlak burcuna geçecek. Ruh hali olarak her zamankinden daha ciddi, sorumluluk sahibi olabilir, yarım kalan işlerinizi bitirmeye odaklanabilirsiniz.
❗️Merkür bugün durağan harekete geçiyor! Merkür 13 Aralık-2 Ocak tarihleri arasında Retro olacak. Ancak öncesinde bildiğiniz gibi etkisi başlıyor. Merkür Retro’sunda dikkat etmeniz gereken konuları web sitemden okuyabilirsiniz. www.astrologjalemuratoğlu.com
🎊Akşam saatlerinde Ay Satürn ile sekstil açı yapacak. Bu zaman diliminde hayatınızı , yaşam amacınızı masaya yatırarak içinde olduğunuz durumu ciddiyetli bir şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Yaşça büyük olan bir kişinin fikirlerini almak da sizin için önem taşıyacak.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğa #ikizlerburcu #yayburcu #oğlakburcu #terazi #akrepburcu #kovaburcu #balıkburcu #farkındalık #burçlar #burçuyumları #burçlar