12 Temmuz Çarşamba Gökyüzü

25

🌜 Ay Boğa burcunda ilerliyor. Bugün sahip olduğunuz maddi kaynakların değerlerini arttırmak arayış içinde olabilirsiniz. Ailenize ve çocuklarınıza karşı daha korumacı ve özverili bir tutum sergilemeniz söz konusu olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde inatçı, dediğim dedik tavırlar sergilemekten kaçının.
✨Bugün Ay Güneş sekstili etkili. Bugün karmaşık olaylar veya sıkıntılı durumlar sizi fazla etkilemeyecek. Bir kenardan izlemek ve nötr kalmak arzusu içinde olacaksınız. Güzel arkadaşlıklar kurmak ve grup olarak aktivitelerde bulunmak için çok güzel enerjiler var. Başkalarının duygusal ihtiyaçlarını karşılamak sizi hayata karşı motive edecek. Arkadaşlarınızla beraber geçireceğiniz güzel bir gün organize edebilirsiniz.
❗️Akşam saatlerinde Ay Uranüs kavuşumda. Ruh halinizin sık sık değişmesi ve sabırsızlık duygusuyla mücadele etmek sizi biraz rahatsız edebilir. Çok aceleci olmanız yanlış kararlar almanıza sebep olabilir, bu konuda çok dikkatli olun. Problemlerinize farklı bakış açılarıyla yaklaşmaya odaklanın.
❤️‍🔥Gece ise Ay Venüs kare. Sevgilinizin size karşı saygısız konuşmaları ilişkinizin yıpranmasına neden olabilir. Aranızdaki bağı koparma ve ilişkiyi sonlandırma kararı bile alabilirsiniz. Fazla duygusal davranıp gemileri yakmayın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu