12 Temmuz, Bugün Gökyüzü

30

🌑04:42-12:00 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir. Beklenmedik pürüzler veya engeller meydana gelebilir. Aynı zamanda yeni başlangıçlar yapmak için de uygun bir zaman dilimi değildir.
🌜Sonrasında Ay Oğlak burcuna geçecek. Bugün son derece kontrolcü sorumluluklarının bilincinde ve yapmak istediklerine yoğunlaşmış bir tutum içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarda da aynı disiplini ve çalışma azmini görmek istemeniz söz konusu. Maddi kazançlarınızı arttırmak adına girişimlerde bulunmak sizin için önem kazanabilir.
💫Akşam saatlerinde Ay Mars ile üçgen açıda. Eğer spor yapıyorsanız bu enerjilerin sizi desteklemesi ile aktif bir şekilde vücudunuzu çalıştırabilirsiniz. Yürüyüş yapmak, doğada vakit geçirmek hem ruhunuzu hem de bedeninizi güçlendirecektir. Ruhsal anlamda kendinizi herzamankinden daha heyecanlı ve projelerinizi hayata geçirme konusunda istekli hissedebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu