12 Nisan 2022 Jüpiter Neptün Kavuşuyor

65

12 Nisan, Bugün Gökyüzü
🌜Ay Aslan burcunda ilerliyor. Bugün herzamankinden daha fazla toplum içinde dikkatleri üzerinizde toplamak ve ön planda olmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ifade ederken son derece açık ve net olabilir, isteklerinizi direk olarak söylemekten çekinmeyen bir yapı sergileyebilirsiniz. Abartılı ve gösterişe meyyal tavırlar en büyük handikapınız olacaktır.
🎉Gün boyu Jüpiter Neptün ile kavuşumda. Son derece cömert, neşeli, sezgisel ve mistik konulara eğilimli olacağınız bir gündesiniz. Meditasyonla ilgileniyorsanız bu tarz faaliyetlerde bulunma yoga, dua vb. aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Uzun yolculuklara çıkmak, yabancılarla ilgili kültürleri araştırmak ve sanatla ilgilenmek için pozitif enerjiler mevcut.
💥Sabaha karşı Ay Satürn karşıt. Sevilme ve değer görme ihtiyaçlarının doruk noktasına çıktığı bu saatlerde kendinizi mutsuz, umutsuz, yalnız ve bunalımda hissedebilirsiniz. Bir süre sakin ve anda kalmaya çalışmanızda fayda var.
💥Öğle saatlerinde Ay Mars karşıt. Bu saatlerde işler biraz daha karışıyor. Sinirli ve agresif olmanız insanlarla çatışmanıza, kavgaya neden olabilir. Toleransınızın az olması sonradan pişman olacağınız durumlar içine düşmenize neden olabilir.
🌑13:16-17:07 arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Başak burcuna geçiyor. Duygusal olmaktansa olayları mantığınızla çözme eğilimi mevcuttur. Mükemmel olma isteği nedeniyle içsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Fazla disiplinli ve düzenli olmanız çevrenizdeki insanları sıkabilir.
✨Akşam üstü Ay Merkür ile üçgen. Duygularınız ve mantığınız dengeye gelecek. Özellikle geçmişe dair konular gündeminizde gelebilir. Ailenizle ilgilenmek isteyebilir, onların sevgisini derinden hissetmek ihtiyacı nüks edebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!