12 Nisan Çarşamba Gökyüzü

33

🌜Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Bugün son derece kontrolcü sorumluluklarının bilincinde ve yapmak istediklerine yoğunlaşmış bir tutum içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarda da aynı disiplini ve çalışma azmini görmek istemeniz söz konusu.
💫Sabah saatlerinde Ay Satürn sekstil. Son derece olgun ve kararlı bir şekilde sorumluluklarınızı yerine getirme eğiliminde olacaksınız.
✨Bugün Güneş Jüpiter kavuşumda. Bu enerjiler size iyimserlik aşılarken kendinizi geliştirmeniz, büyümeniz için bazı fırsatların da önünüze çıkabileceğini gösterir. Özgüveninizin artması size motivasyon da kazandıracaktır. Ancak gereğinden fazla risk almamaya dikkat etmelisiniz. Manevi ve felsefi yönden kendinizi geliştirebilirsiniz.
❗️Öğlen Ay Mars karşıt açıda. Duygularınızı ifade ederken aniden öfkelenebilir, saldırgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu negatif enerjiyi yeni projelerde yaratıcılık yönünde kullanmaya çalışın.
🌟Sonrasında Ay Merkür üçgen. Biraz sakinleşecek ve daha mantıklı düşünebileceksiniz. Önemli toplantı ve iş görüşmelerinizi bu saatlerde yapabilirsiniz.
🎊Gece Ay Uranüs üçgen. Aniden gelen güzel bir haber sizi fazlasıyla sevindirebilir. Kendinizi rahatlatmak adına arkadaşlarınızla bugüne kadar gitmediğiniz değişik bir mekana gitmek üzere program yapabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu