12 Mayıs Cuma Gökyüzü

21

🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün içinizdeki bireysel olma, istediğini yapma duygusu sizi ele geçirebilir. Karar alırken duygularınızın yerine mantığınızla hareket etmek istersiniz. İnsanlarla iletişiminiz güçleneceği için sosyal ortamlarda bulunmak size daha fazla zevk verebilir.
💥Öğle saatlerinde Ay Uranüs kare açıda. Özellikle anneniz ile aranızda var olan sorunlar tekrar ani bir şekilde patlak verebilir. Aranızda beklenmedik bir sorun meydana gelebilir. Hayatınızla ilgili ani ve radikal bir değişim kararı alabilirsiniz. Ancak Merkür’ün Retro olduğunu mutlaka hesaba katın, çünkü farkında olmadan bütün riskleri hesaplayamayabilir ve yanlış karar alabilirsiniz.
❗️Öğleden sonra ise Ay Güneş ile kare açı yapacak. Bu enerjileri iç dünyanızı keşfetmek, duygusal sorunlarınızın üstesinden gelebilmek için kullanın. İçsel benliğinizi geliştirmek için çalışmalar yapın.
✨Bugün Merkür Satürn sekstil. Merkür Retro olduğu için iletişim, seyahatler veya teknolojik cihazlarla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Ancak Satürn size destek verecek. Ve karşılaştığınız problemleri daha kolay çözebileceksiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu