12 Mart Perşembe 2015 -Bugün Gökyüzü

95

12 Mart Perşembe Bugün Gökyüzü

Ay özgürlükçü, kabına sığmayan, hevesli, felsefik Yay burcunda ilerliyor. Uyum sağlama yeteneğimiz bugün devreye girecek ve hayatı deneyimlemek üzere hiç keşfedilmemiş konulara eğilebileceğiz. Özgürlüğümüzün kısıtlanması karşısında tepkilerimiz fevri olabilir.

09:00’da Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Duygusal açıdan kendimizi yalnız hissetmemize neden olacak bu etkiler altında beceremediğimiz işlerde suçluluk duygusu içimizi kaplayabilir. Anlaşılamamaktan şikâyet edebilir, çevremizden sevgi beklentisi içinde olabiliriz.

 15:00‘da Ay Neptün kare açı içerisinde. Bu saatlerde ruh halimiz son derece gerçekçilikten uzak olabileceği için kendimizi tuhaf düşüncelerden uzak tutmakta zorlanabiliriz.  Olayları ve kişileri doğru değerlenmekte güçlük çekeceğimiz için önemli kararları bu arada almamaya özen göstermeliyiz. Kendimizi rahatlatacağımıza inanarak keyif verici maddelere yönelmemek son derece önemli. Sorunlara bu şekilde değil de kalıcı çözümler bulmaya çalışmanın gerekliliğini fark etmeliyiz.

Bugünün dikkat çeken gezegen hareketi Mars Plüton arasındaki karesi ( Mars – Uranüs kavuşumu da devam ediyor) ise; isteklerimizi gerçekleştirmedeki hırsımızın en üst seviyeye çıkmasına neden olacak. Bu etkiler altında ruh halimiz çok gergin olabilir. Bunun sonucunda da karşımızdaki kişileri kışkırtma eğiliminde olacağımız için tartışmalar kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle de önemli görüşmeler, toplantılar, buluşmalar gerçekleştireceksek olası gergin durumlarda sakin olmaya çalışmalıyız.

02:00’da Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Bu enerjiler rahat bir uyku uyuyacağımızı gösteriyor.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu

Web sitesindeki tüm bilgi ve resimlerin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.