12 Mart Pazar Gökyüzü

19

🌜Ay Akrep burcunda ilerliyor. Herzamankinden daha fazla sezgisel anlamda güçlendiğinizi hissedebilirsiniz. Bilinmeyen olayları çözmek sizin için önem kazanabilir. Ancak olaylara ve iletişimde bulunduğunuz kişilere yaklaşırken şüpheci bir tavır sergilemekten sakınmanızda fayda var.
✨Bugün Merkür Uranüs sekstil. Uzak mesafedeki uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarla bir araya gelmek ve size orjinal gelecek bir ortamda paylaşımlarda bulunmak hoşunuza gidebilir. Bilimsel çalışmalar yapmak yeni çıkmış teknolojik aletlerle ilgilenmek için uygun bir zaman dilimidir. Astroloji ile ilgileniyorsanız detaylı çalışmalar için bu enerjileri kullanabilirsiniz.
💥Sabah saatlerinde Ay Uranüs karşıt. Son derece hassas hissettiğiniz bir duygu durumuyla güne başladığınız için aniden değişen durumlara karşı akılcı tepki vermekten uzaklaşabilirsiniz. Süpriz bir şekilde gelen bir haber sizi çok sevindirebilir veya üzebilir.
💫Sonraki saatlerde Ay Merkür üçgen. Herkes gibi sizde sevildiğinizi önemsendiğinizi daha fazla hissetmek arzusu içinde olacak ve bunun için çabalayacaksınız. Ailenizle bir arada olmak akrabalarınızla vakit geçirmek size iyi gelecek.
🌟Öğleden sonra Ay Güneş üçgen. Duygusal ve fiziksel açıdan dengede hissedeceğiniz için huzurlu da olacaksınız. Gelecek haftaya hazırlanmak enerji depolamak için sosyalleşmek isteyebilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu